ראשי » טיפים » גוגל הום, אלכסה ומה שביניהם – טיפים לשימוש בעוזרת קולית

גוגל הום, אלכסה ומה שביניהם – טיפים לשימוש בעוזרת קולית

מסלפי במקלחת ועד לתפעול רשימת ההשמעה בסלון מהמטבח. עוזרת קולית היא אחד מאותם כלים פשוטים שמשנים לגמרי את החיים. היא לא מחליפה אותנו, אבל היא בהחלט משדרגת מאוד את הפעולות הקטנות בחיים. אז איך אתם יכולים לנצל את היכולות של אלכסה או גוגל הום לטובתכם? כל הפרטים בכתבה הבאה.

אמנם הפופולריות של עוזרות קוליות בישראל נמצאת בחיתוליה. אך זה לא אומר שאתם לא רוצים להתכונן ליום שבו גוגל הום או אלקסה יהפכו לחלק בלתי נפרד מהיומיום שלנו. התמיכה בעברית נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים. ועכשיו אתם יכולים ללמוד מה יהיו הפיצ'רים שילוו את החיים שלכם בשנים הקרובות:

יצירת לוחות זמנים ותזכורות

הזיכרון האנושי הוא דבר מאוד מתעתע. באמצע הניקיונות לשבת, או במהלך נהיגה עולות לנו המחשבות הכי חשובות. אם בעבר לא הייתה ברירה אלא לעצור הכל ולתעד, או לאבד את המחשבה החשובה. בעתיד נוכל להפעיל עוזרת קולית שתתעד את המחשבות שלנו או תקבע את לוחות הזמנים באוטומציה מלאה. זו היא פונקציה חשובה מאוד שלא רק חוסכת לכם זמן, אלא גם מאפשרת לכם לשמור מידע חשוב בצורה מאורגנת.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

לתקשר עם היקרים שלכם

הפעולה הכי אינטואיטיבית של הטלפון הנייד היא התקשורת. בשיחות טלפון או בהודעות, אנחנו מחוברים לנייד לטובת יצירת תקשורת בכל שעות היום והלילה. כך שהשימוש בטכנולוגיה לטובת שיחות והודעות היא מקפצה חיונית. המערכת תוכל לבצע שיחות בשמכם ואפילו לשלוח הודעות וואטצפ לכל איש קשר שתבחרו.

שליפת תמונות

גלריית התמונו בטלפון הנייד הממוצע כוללת אלפי תמונות וקבצים. בין אם צילמתם תמונה ובין אם קיבלתם אותה מחברים, קשה לאתר את הקבצים הרצויים בקלות. בדיוק לשם כך אפשר לנצל את החיווי הקולי של העוזרת האישית. תיאור גרפי של תמונה יעלה את כל התמונות הדומות. למשל, תמונה של פרחים. ותיאור של מיקום התמונה או האנשים המתויגים בתמונה, יציג לכם תוצאות ממוקדות יותר.

אלכסה וגוגל הום למען עסקים - חיפוש שירותים ובעלי עסקים

בדיוק כמו שאתם מבצעים חיפוש של ספקים ונותני שירותים בגוגל. במקום לשבת מול המסך ולחכות לתוצאות החיפוש, אפשר לתת לעוזרת הקולית לבצע את החיפוש בשבילכם. העוזרת תוכל למצוא מסעדות ספציפיות או לבחור מסעדות איכותיות על פי דירוג. כמו כן, תוכלו לקבל מידע אודות שעות הפתיחה והתפריט. והכל על בסיס שיחה עם העוזרת שלכם. בהוראה אחת העוזרת תקבע מקום במסעדה. ולבסוף, העוזרת תפתח את אפליקציית המפות ותכווין אתכם אל היעד המבוקש שלכם.

עוזרת קולית מרחוק הפעלת פונקציות שונות בטלפון

נכנסתם להתקלח והחשמל נפל? קראו לעוזרת הקולית שלכם ובקשו לפתוח את פנס החירום של הטלפון. ההפעלה של הפונקציות הבסיסיות של הטלפון באה לידי ביטוי ברמה הטכנית. אתם יכולים לשלוט ברשת האינטרנט, בוויפי, בבלוטוס ובעצם בכל ממשק בטלפון. ומעבר לכך, ניתן להפעיל באופן עצמאי כל אחת מהאפליקציות שרצות על הנייד שלכם. החל מהפלייליסט האהוב עליכם ועד להפעלת שירות הסטרימינג. אין כמעט הגבלה על היכולת שלכם להפעיל את הטלפון. ואם יש, העוזרת האישית תודיע לכם שהיא לא יודעת איך לבצע את הפעולה המבוקשת.