ראשי » בית חכם » תאורה לבית – Shelly עושה לכם תאורה חכמה

תאורה לבית – Shelly עושה לכם תאורה חכמה

מערכות טכנולוגיות שמאפשרות לשלוט על אלמנטים ומכשירים שונים בתוך חלל הפנים הן חלק מהחיים המודרניים. בעקבות פיתוחים טכנולוגיים חדשים, השליטה הזו הופכת להיות חלק מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. והכל על בסיס מערכות כמו מערכת Shelly. זוהי מערכת שמייצרת תאורה לבית חכמה בשליטה מרחוק ועל בסיס הצרכים של הלקוח. והיא משנה את כללי המשחק בחודשים האחרונים מבחינתם של בעלי בתים פרטיים רבים.

מה היא מערכת Shelly?

הבית החכם הוא שם כולל לקבוצת מערכות טכנולוגיות שכל תפקידן הוא לייצר שליטה מרחוק על מערכות הבית. ישנן מערכות שמתחברות לכל מיני סוגים של מכשירים. ויש מערכות כמו Shelly, שתפקידן הוא ממוקד יותר. המערכת מבוססת על טכנולוגיית הבית החכם אבל מתמקדת וניהול של מערכות תאורה בתוך חלל הפנים. זאת אומרת, של המערכת מאפשרת לכם לקבל שליטה מלאה על הפעלת מערכות התאורה בבית. מייצרת את התנאים הטובים ביותר לשמירה על צריכת החשמל. עוזרת לכם לנהל את הרגלי השימוש במערכת התאורה הביתית של כל בני הבית. מערכת Shelly היא מערכת שאפשר להתקין בצורה נגישה יחסית כמעט בכל בית, והמטרה שלה היא לייצר חיים הרבה יותר טובים לדיירים בבית שלכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

אז למה להתקין Shelly?

ההתקנה של מערכת Shelly בבית שלכם היא בחירה בחוויית מגורים של המאה ה-21. כמובן שאפשר תמיד להדליק ולכבות את האור בעזרת המתג בבית. ולפעמים זה אפילו הדרך האינטואיטיבית, שאליה התרגלנו. אבל מערכת Shelly מציעה לכם לקחת את השליטה במערכות התאורה לרמה הרבה יותר גבוהה. כאשר אתם יוצאים מהבית אבל רוצים להשאיר אור לכלבים לקראת שקיעה. או כאשר בקבוצה השכונתית יש התראה על גל פריצות ואתם רוצים להראות סימני נוכחות. כאשר הילדים יוצאים לבית הספר ושכחו לכבות את האור באמבטיה. ובעצם בכל רגע נתון, אתם יודעים בדיוק אלו מנורות פתוחות בבית על מסך הטלפון. מעבר לכך שמדובר על ניהול מערכת מרחוק, זוהי גם דרך לשלוט על צריכת החשמל ולצמצם את הוצאות צריכת החשמל בבית. ולכן מבחינת רבים זו היא בחירה מושלמת להתקנה של מערכת טכנולוגית בבית.

ההתקנה הפשוטה – מתאימה לכל אחד ואחת

אלמנט נוסף שמקל מאוד על תהליך הבחירה במערכת שלי הוא היכולת לבצע התקנה פשוטה ומהירה. גם אם אין לכם מספיק ידע וניסיון בתחום הטכני שעומד מאחורי מערכות תאורה, יהיה לכם קל להפעיל את המערכת. זאת, על בסיס שירות טכני להתקנה. הסברים מפורטים לניצול המערכת הטכנית ולניצול האפליקציה בטלפון. ויכולת לייצר לוח זמנים המתאים לאורח החיים בבית שלכם בצורה מושלמת. אתם רק צריכים לבחור את הפונקציות שמעניינות אתכם ואת בני הבית שלכם ויש לכם גישה לפתרונות מותאמים אישית שיהיה קל מאוד להתאהב בהם.

התאורה חכמה וחיים קלים יותר

תאורה חכמה היא כבר ממזמן לא חלום רחוק. במכלול הדברים, מערכות לניהול תאורה חכמה משתלבות במערכות בית חכם אחרות. יוצרות שליטה ובקרה מרחוק אבל בעיקר מעודדות אתכם לתכנן בצורה מודולרית הרבה יותר את השימוש שלכם במוצרי חשמל, רהיטים וחפצים בבית, על בסיס הרגלי חיים גבוהים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, גם רמות השליטה והירידה לפרטים הקטנים מתקדמות. ובעתיד שי\דרוגים נוספים וחדשים בתחום יאפשרו לשפר את איכות החיים שלכם על הצד הטוב ביותר. מה שאומר שיש לכם אינטרס לחשוב בצורה חיובית על התקנת מערכת Shelly לבית שלכם.