ראשי » גוגל הום » Google Home – מה גוגל הום יכול לעשות בשבילכם?

Google Home – מה גוגל הום יכול לעשות בשבילכם?

החיים המודרניים מזמנים לנו המון אפשרויות להנות מחוויות טכנולוגיות מדהימות. אחת מהדרכים המדהימות שבה הטכנולוגיה משפרת את חיינו, היא בזכות מערכות עוזרות וירטואליות, שבראשן עומדת מערכת Google Home. המערכת מייצרת סביבה אינטראקטיבית מיוחדת במינה, שלומדת את אורחות החיים של המשתמש. ולאורך הזמן משפרת את הביצועים ואת התגובות לטובת המשתמש.

מותג הדגל של גוגל, גוגל הום , הוא מותג שמביא את העתיד לחיינו. באוקטובר 2017 הושקה הגרסה המוקטנת של מערכת google home מארצות הברית הוא מעסיק חוללה מהפכה בחייהם של האמריקאים. רק בחודשים האחרונים בישראל אנחנו מתחילים לגלות את הפלא שטומנת בחובה המערכת. מערכת גוגל הום יכולה לסייע לכם בפעולות רבות בחיי היום יום. כדי להמחיש את היתרונות של המערכת, אספנו לכם ארבעה דרכים לנצל את מערכת גוגל הום:

שעון בתזמון מותאם אישי

השעון המעורר של גוגל הוא שעון שיכול ללוות אתכם לאורך כל שעות היממה. אתם רוצים להתעורר בשעה מסוימת? בקשו מהשעון. אתם רוצים לקבוע שעון מעורר לעוד חמישה ימים ושבע שעות? בקשו מהשעון? אתם רוצים להפעיל שעון עצר לכמה דקות כדי לבשל ארוחת ערב? את השעון של גוגל כאן כדי לעזור. אתם גם יכולים לקבוע איזה שיר יופעל בסיום שעון העצר, על בסיס שירות המוזיקה שבו אתם מנויים. ואם קשה לכם להתעורר, הרמקול העוצמתי של מערכת הום יעזור לכם ביקיצה מושלמת.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

איתור מידע באינטרנט

כל שאלה שתרצו לשאול את מנוע החיפוש העוצמתי ביותר בעולם, העוזרת הווירטואלית תוכל למצוא. אם אתם רוצים לבשל ולא יכולים לעצור כל רגע כדי להסתכל על המתכון בטלפון, Google Home יקריא בקול את המתכון. ההקראה תוכל להתבצע בשלבים, כאשר בכל פעם שאתם מסיימים להכין חלק מהמתכון, העוזרת תקריא את השלב הבא. כמו כן, אם יש לכם ילדים Google Home תוכל להחליף אתכם ברוטינת השינה. המערכת תוכל להקריא לכם את הסיפור היומי, מתוך מאגר הספרים האלקטרוני שלכם. אלו הן רק שתי דוגמאות מתוך מגוון רחב של פעולות איתור והקראת מידע שגוגל הום יכולה לבצע בשבילכם.

Google Home מציעה משחקים ופעילויות קוליות

מצאתם את עצמכם משועממים? או שהחלטתם לפתח את היכולות השפתיות שלכם? מפתחים וחברות משחקים ברחבי העולם יצרו אתגרים מיוחדים בכל מיני תחומים, שמתאימים במיוחד למערכת של Google Home. משחקי טריוויה, משחקי זיכרון ומשחקים חינוכיים לכל הגילאים. אתם רק צריכים לבחור את המשחק המושלם, ולהוריד אותו למערכת שלכם. וכך, יהיו לכם שעות רבות של בילוי עם בני המשפחה והחברים שלכם, כשגוגל מנהלת את חוויית המשחק מרחוק.

השיר הבא בבקשה - Google Home שולטת על מערכות מוזיקה

הדבר הכי יפה שמערכות קוליות יכולות לעשות, הוא כמובן שליטה על האפליקציות השונות בטלפון. המוזיקה היא חלק מהחיים שלנו, ואם יש לכם שליטה מרחוק על מערכות המוזיקה, אתם יכולים לנצל אותה בכל רגע. באמצע הבישול, בכניסה הבית אחרי טיול עם הכלב או במהלך המקלחת. ניתן להפעיל את אפליקציית המוזיקה, לבחור פלייליסט או לחפש פודקאסט אהוב. גם הילדים יוכלו להנות מהחוויה של מוזיקה בין רגע. כאשר תפעילו בשבילם את הפלייליסט שהם הכי אוהבים, כדי שהם יירדמו בשלווה.